SISTEK.CZ       
Úterý - 06.06.2023    

Aktualizace stránek: 12. 1. 2023 12:00

Všeobecně

K umístění Vaší internetové prezentace potřebujete vlastnit doménu (jedinečný název Vašeho webu) a mít k dispozici fyzický prostor, ve kterém je Vaše prezentace umístěna.


Můžete získat buď

  • doménu II.úrovně

    V doméně II.úrovně je název tvořen znaky www, Vaším jménem a znaky nejvyšší domény, např. www.vasejmeno.cz, Vaše e-mailová adresa má pak tvar cokoli @ vasejmeno.cz.

nebo

  • doménu III.úrovně

    V doméně III.úrovně jménu Vašeho webu předchází název domény II.úrovně, na které doménu III.úrovně hostujete - např. www.necijmeno.cz/vasejmeno, e-mailová adresa má pak tvar vasejmeno @ necijmeno.cz.

Vytvořím webovou prezentaci

Vytvořím Vám Vaši internetovou prezentaci.

V případě zájmu mne kontaktujte a domluvíme si parametry stránek, zpracuji návrh a na základě toho se pak rozhodnete pro vytvoření stránek.


Fyzické umístění stránek

Aby byly stránky dostupné návštěvníkům, je potřeba je fyzicky umístit na vhodný server a zajistit překlad názvu domény na číselnou IP adresu.

Provozovat vlastní webový server, na kterém byste měli umístěnu svou internetovou prezentaci, je nákladné a neúčelné, proto se k fyzickému umístění prezentace využívá prostor na serverech webhostingových firem. Uživatel pak má obvykle ke správě takto umístěných stránek přístup pomocí protokolu ftp nebo pomocí webového rozhraní.

Podpora technologií je dle volby služby a poskytovatele, přičemž tyto služby jsou obvykle placené, ale existuje i mnoho bezplatných poskytovatelů webhostingu - tzv. freewebhosting, bezplatné služby však obvykle negarantují spolehlivost, kterou nabízejí poskytovatelé placených služeb.

Zprostředkuji

Neorientujete-li se dostatečně v problematice a nechcete ztrácet čas, za poplatek Vám pomohu jak se zaregistrováním Vaší vlastní domény II. úrovně, tak s následným umístěním obsahu stránek k vhodnému webhostingovému partnerovi.

Ceny za registraci a hostování domény 2. úrovně a s tím spojené služby se řídí ceníky příslušného poskytovatele webhostingu.

Jednorázově je k této ceně připočten poplatek za zprostředkování domény a webhostingu a umístění stránek k webhostingovému partnerovi ve výši dle aktuálního ceníku služeb.

 IČ: 13356852    Karel Šístek, Čsl. armády 214, 435 42 Litvínov 8 - Hamr
 Osobní návštěvy jsou možné pouze po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě!
 +420 776 67 99 13 (Po - Pá, 9 - 17 hod.)

Kontakty jsou publikovány výhradně pro zákazníky a obchodní partnery a nejsou určeny pro zasílání nevyžádaných nabídek! Nepřijímám nevyžádaná obchodní a reklamní sdělení a neposkytuji e-mailové poradenství! Nepřijímám hovory z anonymních čísel a mimo dobu uvedenou v kontaktech. Děkuji za pochopení.

Autor: Karel Šístek, s využitím w3Schools.com a Publicdomainvectors.org (c) 2019 - 2023